EN/ FA   |   شنبه, 5 بهمن 1398
  • ساعت : ۱۴:۴۳:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 313
  • کد خبر : ۴۰۱۸
    /  3
برگزاری جشنواره‌های طرح افزایش نشاط اجتماعی بمناسبت فرا رسیدن هفته ی مبارزه با مواد مخدر

شهرداری زاهدان امسال نیز به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر همانند سنوات گذشته در برگزاری جشنواره های نشاط و شادی در نقاط مختلف شهر همکاری لازم را با ستاد مبارزه با مواد مخدر بعمل خواهد آورد.

طی نشستی که صبح امروز با حضور معاون خدمات شهری و تنی چند از مدیران و مسئولین حوزه معاونت خدمات شهری، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زاهدان و مسئولین شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برگزار شد در راستای اجرای هر چه بهتر برنامه های مرتبط با هفته مبارزه با مواد مخدر بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست مهندس براهویی معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان ضمن ابراز خرسندی از تعامل فی مابین شهرداری زاهدان و سایر دستگاه ها بر لزوم ادامه این همکاریها تاکید کرد و گفت: شهرداری زاهدان در کنار ارائه خدمات مورد نیاز شهروندان همواره به موضوعات آموزشی و فرهنگی نیز توجه ویژه ای داشته که خوشبتانه تاکنون با تعاملات صورت گرفته فی مابین شهرداری و سایر نهادها و دستگاه های ذیربط اقدامات در خور توجهی صورت گرفته است.

وی افزود: با توجه موقعیت خاص استان سیستان و بلوچستان همواره ضرورت مبارزه با مواد مخدر مورد تاکید مسئولان دستگاه های مختلف قرار داشته که شهرداری زاهدان از این قاعده مستثنی نبوده و سعی شده تا از طریق اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی و آموزش و همچنین آگاه سازی عمومی در این راستا اقدام شود.

وی از آمادگی کامل شهرداری زاهدان جهت همکاری با دستگاه های متولی در جهت اجرای برنامه های مرتبط با هفته مبارزه با مواد مخدر خبر داد و گفت: با عنایت به تعطیلی مدارس و حضور شهروندان در پارکها و مراکز فرهنگی و تاثیرات مثبتی که اجرای برنامه های فرهنگی در این اماکن برجای می گذارد امسال نیز شهرداری زاهدان آمادگی دارد تا در این خصوص همکاری لازم را با سایر دستگاه ها به عمل آورد.

در پایان مقرر شد ۵ جشنواره در برخی از اماکن فرهنگی و پارکهای سطح شهر از جمله: پارک شهید شوشتری واقع در محله ی کریم آباد، پارک شهدای گرگیچ واقع در خیابان شهید باقری (شمالی) ، پارک گلها واقع در بلوار شهید میرحسینی، فرهنگسرای انقلاب واقع در بلوار شهید رجایی و برنامه محوری به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در پارک فرهنگیان واقع در بلوار معلم برگزار گردد.

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0