EN/ FA   |   جمعه, 9 آبان 1399
  • ساعت : ۸:۱۴:۱۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ 
  • تعداد بازدید : 106
  • کد خبر : ۴۴۸۷
نشست تاثیر نقش زنان در جنگ تحمیلی

🔘 شهردار زاهدان :

نقش و ظرفیت زنان در موقعیت های مختلف کشور و استان مان بر کسی پوشیده نیست‌؛  در جنگ تحمیلی زنان در کنار مردان ایستادند و مبارزه کردند تا اینکه دشمنان ایران و انقلاب مایوس شدند؛ بخشی قابل توجهی از تحولات مثبت و اثرگذار در شهرداری زاهدان توسط بانوان انجام می شود

 
⬅  شهردار زاهدان که در نشست" تاثیر نقش زنان در جنگ تحمیلی " سخن می گفت؛ افزود: نقش و ظرفیت زنان در موقعیت های مختلف کشور و استان مان بر کسی پوشیده نیست و تحولات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی تاثیرگذاری را منجر شده است.

🔺"عبدالقادر پربار" ادامه داد: حضور زنان در کارزار های مختلف کشور، انقلاب، جنگ تحمیلی، دانشگاه ها ، مشاغل اداری و اقتصاد کشور در خور توجه است و این مهم در شهرداری زاهدان نیز نمود دارد. شهردار زاهدان مدیران زن در شهرداری را ۴۲ نفر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر در بخش مدیریتیِ شهرداری ۴۲ نفر از مدیران، زنان هستند که باعث تحولات مثبت و اثر گذاری در شهرداری زاهدان شده اند.

🔺 مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری نیز در ادامه این نشست گفت: فرهنگ مبارزه و صیانت از کیان وطن هیچگاه چهره مردانه نداشته و نخواهد داشت و مسئولین باید با شیوه ای نو به گفتگوی بین نسلی  اهتمام بورزند.

🔺 " زهرا ابراهیمی" افزود: امروز مدل و شیوه مبارزه و جنگ متفاوت شده است، زنان ردای کار پوشیدند و به سوی عدالت جنسیتی پیش می روند. وی ادامه داد: امروزه زنان در کارزار جهاد و اقتصاد نقشی نو دارند و برای فرزندان و خانواده شان عزت آفرینی می‌کنند و فرهنگ کار و تلاش را گسترش می‌دهند. 

📌 گفتنی است: در این نشست خانم دکتر قویدل حیدری نیز به بیان تاثیر نقش زنان در جنگ تحمیلی پرداختند.

📌 این نشست همزمان با هفته ی دفاع مقدس  در سالن کنفرانس شهرداری زاهدان برگزار شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0