جمعه, 10 تير 1401
  • ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 7
  • کد خبر : ۴۹۴۸
دیدار شهردار زاهدان با پرسنل ارتباطات و امور بین الملل به مناسبت روز روابط عمومی

دیدار شهردار زاهدان با پرسنل مدیریت ارتباطات و امور بین الملل

در این دیدار که به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در حوزه ارتباطات و اطلاع رسانی بر ضرورت تغییر دیدگاه مردم نسبت به عملکرد رو به رشد شهرداری تاکید شد

شهردار زاهدان گفت: روابط عمومی از بزرگترین و حساس ترین حوزه ها و آیینه تمام نمای سازمان شهرداری است که نقش بسیار مهمی در افزایش سرمایه های اجتماعی به عهده دارد.
وی با اشاره به اینکه حوزه ارتباطات محلی برای تولید سرمایه اجتماعی است گفت: مردم به عنوان سرمایه اجتماعی نقش مهمی در رشد و توسعه شهری دارند لذا برقراری ارتباط بین مردم و شهرداری باید با رویکرد افزایش اعتماد آنها نسبت به عملکردمان صورت پذیرد.
وی افزود: شهروندان بسیار فهیم هستند و باید به صورت شفاف در جریان امور قرار گیرند و در این راستا نقش روابط عمومی بسیار مهم و تعیین کننده است.
وی اظهار داشت: جهاد تبیین که مد نظر مقام معظم رهبری قرار دارد به عنوان یکی از مسئولیتهای مهم شماست که باید جهت اجرای آن تلاش و اهتمام ویژه ای داشته باشید.
وی در ادامه بر ضرورت اعتماد آفرینی در جامعه تاکید کرد و گفت: روابط عمومی در خط مقدم امید آفرینی در جامعه قرار دارد و باید با انعکاس اخبار و نشان دادن عملکردها، امید را در بین مردم زنده کنید.

شهردار زاهدان گفت: شما حلقه اتصال بین سازمان و رسانه ها هستید که باید در این راستا بهترین عملکرد را داشته باشید.
 ______________________________________________
🔹  *اخبار و رویدادهای شهرداری زاهدان*
https://chat.whatsapp.com/Jah7IjLSJAb9jgiUbZW2qM
📱 *لینک اینستاگرام:*
https://www.instagram.com/tv/CcusWh8q7If/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

🔹 *مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زاهدان*

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.19.0
    V6.0.19.0